Nowoczesne centrum szkoleniowe pomoże Ci zorganizować konferencję

Tanie hotele na obrzeżach czy drogie obiekty w centrum miasta? Jeśli chcesz zorganizować konferencję, nie kieruj się wyłącznie ceną. W przypadku organizacji różnego typu wydarzeń znacznie ważniejsze jest wsparcie obsługi i dostęp do wszystkich udogodnień w cenie wynajmu sali konferencyjnej. Oferty atrakcyjne pod tym względem można znaleźć zarówno w samym centrum Kielc, jak i nieco na uboczu, lecz w miejscach z doskonałym dojazdem zarówno ze stolicy województwa świętokrzyskiego, jak i innych dużych miast. Dowiedz się więcej o wynajmie sali konferencyjnej w Kielcach.

1. Hotel w Kielcach kompleksowo wspiera w organizacji konferencji

2. Sala konferencyjna ze wszystkimi udogodnieniami

Hotel położony w miejscu, z którego jest znakomity dojazd do każdego z biznesowych punktów w Kielcach, to prawdziwa gratka dla osób zainteresowanych organizacją konferencji. W obiekcie tego typu można liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę, ale i na liczne udogodnienia przeznaczone do dyspozycji gości i organizatorów. Przemiła obsługa, świetne jedzenie, wygodne noclegi i możliwość zorganizowania przyjęcia dla wszystkich uczestników wydarzenia sprawiają, że na konferencję z pewnością przybędzie tłum gości. Dowiedz się więcej o organizacji konferencji w Kielcach.

Hotel w Kielcach kompleksowo wspiera w organizacji konferencji

Wybierając sale konferencyjne w Kielcach, można postawić na obiekt, w którym organizatorzy otrzymają kompleksowe wsparcie w realizacji wydarzenia. Doświadczona, miła obsługa zajmie się uczestnikami wydarzenia nie tylko w jego trakcie, ale i udzieli porad dotyczących przygotowań do samej konferencji. Najlepsze hotele takie jak Hotel Marr w Kielcach organizują imprezy firmowe i konferencje naukowe z różnych branż, dlatego mają szerokie doświadczenie w tym temacie. Pracownicy są w stanie podpowiedzieć, jakie menu sprawdzi się dla zaproszonych gości, a także, ile pokojów i w jakiej części hotelu zarezerwować dla osób, które zdecydują się na nocleg. W hotelu o wysokim standardzie czeka aż 460 miejsc konferencyjnych i 80 noclegowych, co pozwala na organizację dużego wydarzenia.

Co ważne, uczestnicy konferencji, którą przygotowuje hotel w Kielcach, następnego dnia mogą zjeść smaczne śniadanie i skorzystać z bezpłatnego parkingu. W wolnym czasie goście mają dostęp do basenu, siłowni i sali fitness, dzięki czemu mogą odprężyć się po całym dniu wysiłku umysłowego. W każdym pokoju jest bezpłatny dostęp do szybkiego, stabilnego Internetu, który działa również w sali konferencyjnej i pozwala prowadzić szkolenia online i na żywo w tym samym czasie.

Sala konferencyjna ze wszystkimi udogodnieniami

Hotel w Kielcach dba o wszystkie udogodnienia, których potrzebują organizatorzy konferencji. Dzięki temu nie muszą martwić się, że o czymś zapomną lub organizować na własną rękę różnych rzeczy. W hotelu można zamówić smaczny catering, który uwzględnia zimne i ciepłe posiłki, gorące napoje oraz różne przekąski i desery. Baza gastronomiczna umożliwia przygotowanie jedzenia i napojów nawet dla kilkuset osób bez konieczności korzystania z zewnętrznych usług. W sali konferencyjnej z kolei czekają mównice, nowoczesne rzutniki, sprzęt audio-wideo, mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie, flipcharty i różnego rodzaju ekrany. W zaciemnionej sali łatwo operuje się oświetleniem, by dostosować je do charakteru wydarzenia i widoczności prezentacji wyświetlanych na ekranie. Dodatkowo sala jest klimatyzowana, co zapewnia komfort termiczny wszystkim uczestnikom w upalne, letnie dni.

Materiał zewnętrzny

Oceń post
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz Również Polubić