Park Wodny Redzikowo

Park Wodny Redzikowo
foto – Autorstwa Adam-dalekie-pole – Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=20304410

W bliskim sąsiedztwie Słupska znajduje się niewielka miejscowość Redzikowo. Nie bez przyczyny miejscowość ta zasługuje na opisanie. Znajduje się w niej kompleks rekreacyjny Park Wodny Redzikowo. Ze względu na bliską odległość od Słupska i zaledwie 24 kilometry od nadmorskiej Ustki, może to miejsce być dobrą propozycją na spędzenie wolnego czasu dla mieszkańców Słupska i pobliskich miejscowości. Z atrakcji Redzikowa korzystać także mogą goście przybywający w te rejony polskiego wybrzeża.

Aquapark Redzikowo

Bardzo duży obiekt wyposażony w liczne atrakcje wodne. W obiekcie dostępny jest basen sportowy o wymiarach 12,5×20 metrów. Kolejnym zbiornikiem jest basen rekreacyjny wyposażony w gejzery i leżanki z masażem. Głębokość tego basenu wynosi od 0,8 do 1,2 metra. Basen zewnętrzy to kolejna atrakcja tego miejsca.

Cały kompleks oferuje także dodatkowe atrakcje jakimi są: rwąca rzeka, bicze wodne, jacuzzi, zjeżdżalnie rurowe gdzie największa ma 60 metrów długości.

Park wychodząc naprzeciw swoim klientom oferuje ciekawe rozwiązanie związanie z opłatami. Standardowe opłaty pobierane są za godzinę, w Radzikowie płacąc za godzinę otrzymuje się siedemdziesiąt minut. Dodatkowe dziesięć minut to tak zwany czas techniczny pozwalający na przysłowiowe zagospodarowanie się na terenie obiektu. Niby nic wielkiego, ale spotyka się to z przychylnym przyjęciem przez klientów.

Oprócz kompleksu basenowego ze wszystkimi jego atrakcjami w obiekcie znajduje się również kręgielnia. Do dyspozycji są cztery tory do rozgrywania zawodów.
W bezpośrednim sąsiedztwie kręgielni jest kawiarnia. Takie połączenie daje możliwość zorganizowania okolicznościowej imprezy towarzyskiej połączonej z rozegraniem partii na kręgielni. Może to być fajna atrakcja na zaplanowanie urodzin dzieci, młodzieżowych osiemnastek czy imprez integracyjnych.

W kompleksie znajduje się również Strefa Odnowy. Zwolennicy budowania masy ciała czy efektywnego wsparcia pracy mięśni, zaspokoją tą potrzebę na siłowni. Siłownia oddaje do dyspozycji swoich gości bardzo nowoczesny sprzęt do kształtowania sylwetki. Jednorazowa opłata za wstęp do siłowni nie posiada limitu czasowego i można z niej korzystać przez cały dzień.

Jeśli ktoś zwłaszcza zimą stęskniony jest za oddziaływaniem promieni słonecznych ma do dyspozycji solarium. Solarium Ergoline znajduje się w Strefie Odnowy.

Redzikowo to nie tylko baseny w miejscowości tej jest także do dyspozycji lodowisko. Każdy kto nie dysponuje własnymi łyżwami może je wypożyczyć na miejscu. Lodowisko oferuje także ostrzenie łyżew.
Jeśli ktoś nie umie jeździć na łyżwach ma możliwość wzięcia udziału w zajęciach szkółki łyżwiarskiej.

W Redzikowie czeka jeszcze jedna atrakcja, jest nią tor gokartowy. Zwolennicy szybkiej jazdy, mają tutaj do dyspozycji elektryczne pojazdy. Dla najmłodszych przygotowano osobną propozycję, bezpieczną i pod nadzorem osoby z obsługi lub rodzica wspólną przejażdżkę elektrycznymi bolidami.

4.4/5 - (13 votes)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz Również Polubić