Sale konferencyjne dopasowane do Twoich potrzeb

Sale konferencyjne dopasowane do Twoich potrzeb

Konferencje Kraków

Nowoczesne centrum szkoleniowe to czterogwiazdkowy hotel, który posiada sale szkoleniowe, a także możliwość zapewniania cateringu, który dopasowany jest do indywidualnych wymagań klienta. Profesjonalne obiekty konferencyjne przystosowane są do prezentacji także pod względem technicznym. Posiadają możliwość podłączenia dostępnego na miejscu sprzętu multimedialnego, odpowiedniego oświetlenia, a także posiadają dostęp do szybkiego łącza internetowego.

Obiekt hotelowy zawiera 4 sale biznesowe, które dopasowane są zarówno do dużych szkoleń jak i bardziej intymnych spotkań biznesowych. Wszystkie nowoczesne sale konferencyjne są klimatyzowane – gwarantuje to komfort podczas spotkania. Sale, to nie tylko obiekty szkoleniowe. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane do rodzinnych spotkań, czy innych uroczystości. Wszystko zależy od potrzeb klienta.

Wielofunkcyjne sale konferencyjne w centrum miasta

Sale konferencyjne Kraków

W samym centrum Krakowa znajdują się sale bankietowe, które zachwycą gości i dopasują się do charakteru spotkania. Do wyboru są cztery sale, z których każda dostosowana jest do innej ilości osób. Znajdują się tutaj zarówno duże sale na 100 osób jak i mniejsze na 24 czy 6. Jest także miejsce do komfortowego spotkania w gronie czterech osób. Do użytku gości dostępne są także dodatkowe udogodnienia, jak sauna, siłownia oraz podziemny parking. Hotel szczyci się także wyjątkową restauracją, która oczaruje klimatem. Goście chcący skorzystać z kilkudniowych warsztatów czy szkoleń mają możliwość skorzystania z bazy noclegowej, którą oferuje sam hotel. Do wyboru jest kilka rodzajów pokoi oraz apartamenty, które urządzone są w gustowny sposób.

Centrum Krakowa – idealne miejsce na konferencje

Wybierając się na konferencje kraków zachwyci z pewnością nie mniej niż sama impreza. Stolica małopolski oferuje masę atrakcji, którą warto odwiedzić będąc w tej okolicy. Dogodna lokalizacja sprawia, że czterogwiazdkowy obiekt jest idealną bazą wypadową, na znalezienie odrobiny rozrywki. Sala konferencyjna umiejscowiona jest w pobliżu Rynku Głównego, który jest obiektem wpisanym na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz samego Dworca Głównego Kraków. Miłośnicy teatru będą zachwyceni. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Teatr Bagatela, Teatr Groteska a także Muzeum Narodowe. Miłośnicy miejskich rozrywek także nie będą narzekać. Kilkuminutowy spacer sprawi, że znajdą się w pobliżu galerii oraz kina. Kraków oferuje wiele atrakcji, które warto zobaczyć będąc w tym pięknym mieście.

Oceń post
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz Również Polubić