10 Ciekawostek o Aquapark Świnoujście

aquapark świonujście
foto – Pixabay

Aquapark Świnoujście to ogromny znakomity kompleks, który przyciąga do siebie tysiące turystów, którzy przybywają do niego całymi rodzinami, by w pełni oddawać się wszelkim udogodnieniom, jakie to miejsce proponuje. Zdecydowanie warto zapoznać się z tymi wszystkimi atrakcjami, które można tam zastać,

1. Pierwszą z atrakcji, która szczególnie zainteresuje tych wszystkich miłośników pływania, jest Rwąca Rzeka. To znakomita zabawa, jak i również wyzwanie, gdyż nurt jest tam niczym z górskiej rzeczce, co tylko daje ekscytacji tej powyższej atrakcji.

2. Kolejna atrakcja, która czeka każdego, kto pojawi się w Aquaparku Świnoujście to strefa saun. To istny raj dla wszystkich, którzy marzą o chwili błogiego spokoju i ogromnej dozie relaksu. Wybór jest dosyć spory, gdyż można wybrać jednakowo saunę suchą, łaźnię parową, saunę automatyczną, jak i również saunę na podczerwień.

3. Wszyscy pasjonaci różnorakich masaży również znajdą tam coś dla siebie. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się tamtejsze jacuzzi. Fani bąbelkowych masaży mają do dyspozycji aż 4 jacuzzi, a co ważne można wybrać, czy to ze słodką, czy to z wodą słoną.

4. Jak przystało na Aquapark, do dyspozycji są tam również różnorakie baseny. Jednym z nim jest basen relaksacyjny. Posiada on 25 metrów długości i pełen jest licznych atrakcji, jak na przykład wodne masażery, czy też gejzer powietrzny.

5. Jeśli jednak marzy się o poważniejszym pływaniu, to zdecydowanie powinno wybrać się basen pływacki. Ma on 25 metrów długości i pozwala na czterech torach na szlifowanie swoich umiejętności nie zależnie od preferowanego stylu pływania.

6. Również najmłodsi mogą czerpać ogromną radość z korzystania z basenu. Dla nich przeznaczony został basen dziecięcy. Wypełniony jest licznymi zjeżdżalniami i zabawkami, co sprawia, że dziecko nawet na chwilę nie myśli tam o wyjściu z wody.

7. Aquapark Świnoujście szczyci się również tym, że jako pierwszy w Polsce udostępnił sztuczną falę do surfingu. Przeznaczona jest ona zarówno dla amatorów, jak i również tych bardziej profesjonalnych pasjonatów tego typu sportu.

8. Najmłodsi będą także zachwyceniu Spray Parkiem, czyli tak zwaną wyspą piratów. To wiele godzin fantastycznej zabawy w typowo pirackim klimacie.

9. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się tam również leżanki z masażem. Szczególnie wśród dorosłych, którzy bardzo często po całym dniu aktywności marzą tylko o takim sposobie na relaks.

10. Dla osób lubiących większą aktywność udostępniono tam również ściany wspinaczkowe, które są zarazem rozrywką, jak i również dają opcję sprawdzenia swoich umiejętności.

4/5 - (3 votes)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like