Aquapark Kołobrzeg

Aquapark Kołobrzeg
foto – Pixabay

Wymarzony wyjazd nad morze w umyśle większości ludzi wiąże się przede wszystkim z występowaniem pięknej, słonecznej pogody, która jest idealna do tego, by móc się swobodnie opalać i spędzać całe dnie na plaży. Wyjazd nad polskie morze latem jest więc często planowany właśnie pod kątem pogody i tego, czy będzie ona udana. Jednakże często wyjazdy takie planowane są z dużym wyprzedzeniem. Takie rozwiązanie pozwala z jednej strony zarezerwować na przykład nocleg w korzystnej cenie, jednak powoduje też, że nie da się do końca przewidzieć tego, jaka w tym terminie będzie pogoda. Czasem zdarza się tak, że pogoda nie dopisuje w czasie, w którym zaplanowaliśmy wakacyjny wyjazd albo zdarzają się pojedyncze dni, w których pogoda też nie w pełni satysfakcjonuje. W takich przypadkach warto poszukać takich atrakcji, które dadzą choć częściowo podobny efekt do tego, który daje plaża. Rozwiązaniem może być tu więc na przykład Aquapark w Kołobrzegu, czyli miejsce, które może zapewnić dużą dawkę atrakcji i rozrywki dla dużej części ludzi.

Zobacz więcej atrakcji w Kołobrzegu

Aquapark w Kołobrzegu

W tym obiekcie skorzystać możemy z wielu opcji. Jest to m. in. basen sportowy, który ma długość 25 m. Za największą atrakcję w tym obiekcie uważa się jednak basen rekreacyjny, który może zaoferować różnego rodzaju urozmaicenia, takie jak m. in. bicze wodne, kaskady, gejzer, czy też leżanki przeznaczone do hydromasażu. W obiekcie tym znajdziemy też tzw. dziką rzekę, jak również dwie zjeżdżalnie. Zjeżdżalnie te dostosowane są do różnych grup wiekowych, a także preferencji co do stopnia szybkości zjeżdżania. Dzieci mogą więc korzystać z nich w zależności od tego, czy czują się na siłach i w zależności od ich preferencji. Dla bardzo małych dzieci jest też wydzielony brodzik, przy którym znaleźć można również małą zjeżdżalnię. Znajdziemy tam również 4 wanny jacuzzi, a także sauna sucha, czy też łaźnia parowa, w której pomieścić się może na raz aż kilkadziesiąt osób. Dostępne są tam również różnego rodzaju rekwizyty, takie jak piłki, deski i wiele, wiele innych.

Aquapark w Kołobrzegu to z pewnością świetne miejsce nie tylko wtedy, gdy pogoda na plaży nie dopisuje, ale również do tego, aby urozmaicić nieco swój pobyt w nadmorskim mieście i skorzystać z jego atrakcji, które spodobać mogą się wielu osobom.

3.8/5 - (52 votes)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz Również Polubić