Aquapark Jarosławiec

Aquapark Jarosławiec
foto – Pixabay

Jeśli fascynują Cię parki wodne, kompleks Panorama Wodna w Jarosławcu z całą pewnością przypadnie Ci do gustu. Aquapark powstał z myślą o najmłodszych, choć każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Cały obiekt położony jest zaledwie 350 m od morza i jest połączony z hotelem i restauracjom. Powierzchnia wody ma tutaj aż 1700 metrów kwadratowych, przez co każdy znajdzie coś dla siebie.

Aquapark Jarosławiec – zobacz co kryje wewnątrz

Dla najmłodszych wymyślono tu kącik dla dzieci, w którym zainstalowano różne fontanny z postaciami zwierząt. Pozostałe atrakcje parku wodnego w Jarosławcu to rwąca rzeka, basen z dwoma zjeżdżalniami, dwa zewnętrzne baseny wielofunkcyjne, fala morska, masaże wodne, gejzery, grzybki, leżanki rurowe oraz zjeżdżalnie zewnętrzne. Całość tworzy spójną infrastrukturę, z estetycznym wykończeniem i przemyślanym układem. Za sprawą basenów na zewnątrz i wewnątrz, aquapark jest dobrym rozwiązaniem na każdą porę roku. Wśród bogatej oferty dla maluchów, osoby w starszym wieku znajdą tutaj jacuzzi, masaż wodny i baseny z głębszą wodą, Wewnątrz można też pływać sportowo. Każdy może tu wypocząć – począwszy od malucha, aż do seniora. Za sprawą bogatej oferty w nadmorskim parku wodnym można poczuć się jak na wczasach za granicą. Wewnątrz znajdziemy także strefę wellness, pozwalającą nabrać nowych sił.

Zobacz więcej atrakcji w Jarosławcu

Dlaczego warto udać się do aquaparku w Jarosławcu?

Pływanie i przebywanie w wodzie to bardzo ważny element wczasów. Dzięki temu, organizm naturalnie przechodzi w tryb relaksu i odpoczywa aktywnie. Kuracja wodna jest polecana każdemu bez wyjątku, a wiele dodatkowych atrakcji w jarosławieckim aquaparku pozwala jeszcze bardziej odciąć się od codzienności i dać sobie potrzebną chwilę wytchnienia. Obiekt stanowi kompleks, w którym nie sposób się nudzić. Skorzystaj z hotelu i restauracji, by na sam koniec wejść do wody i uzupełnić dzień o dawkę szaleństwa. Warto dodać, że wewnątrz samego akwenu stacjonuje wykwalifikowana kadra ratowników, przez co miejsce uchodzi za w pełni bezpieczne. Jeśli chodzi o cenę, wejście na basen jednorazowo waha się od 35 do 65 zł za osobę dorosłą. Cena jest uzależniona od godziny wejścia. Aquapark Jarosławiec to miejsce, które z pewnością warto polecić i do niego wrócić. Stanowi ono świetne uzupełnienie pobytu nad morzem i pomysł na spędzenie ciekawie dnia.

3.6/5 - (51 votes)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz Również Polubić