Aquapark Chojnice

Przed wyjazdem na wakacje w określone miejsce, zawsze sprawdzamy jakie są w nim dostępne atrakcje. Aquaparki są rozrywką, która bez wątpienia cieszy się ogromną popularnością nie tylko u dzieci, ale także dorosłych. Chojnice posiadają taki park wodny, co daje dobry powód, aby wybrać się do serca Kaszub.

CENTRUM PARK CHOJNICE
Całe centrum składa się z dwóch parków (wodny i sportowy), w których można znaleźć ciekawe atrakcje. Dodatkowym walorem ośrodka jest możliwość skorzystania ze strefy saun. To wszystko sprawia, że każdy członek rodziny będzie zadowolony.

AQUAPARK
Do dyspozycji są dwa baseny. Pierwszy to basen sportowy o wymiarach 25 m x 12,5 m, jego głębokość sięga od 1,35 m do 1,80. Jest idealny do zawodów albo ćwiczenia swoich umiejętności pływackich. Drugi to basen rekreacyjny, w całości poświęcony zabawie. Jego powierzchnia to 180 m2, a głębokość to 80-110 cm. Można korzystać z takich atrakcji jak zjeżdżalnia trójspiralna, rwąca rzeka, bicze wodne lub jaccuzi. Dla najmłodszych urządzono brodzik z mniejszymi atrakcjami.

MOŻLIWOŚCI STREFY SAUN
W tej części możemy udać się do Groty Solnej, gdzie będziemy oddychać powietrzem bogatym w jod, żelazo czy magnez. Dzięki temu złagodzimy stres i napięcie oraz polepszymy zdrowie.
Następna jest Grota Lodowa, podobnie jak powyższa, sprawi że wzmocnimy zdrowie, poprawi się m. in. krążenie krwi czy ogólne samopoczucie.
Oprócz nich, do dyspozycji są sauny fińskie, łaźnie tureckie i infrasauna.

CENNIK
Warto wspomnieć, że można tutaj okazywać kartę Benefit Systems SA. Z kolei od września 2020 roku obowiązuje tzw. promocja poranna – codziennie w godzinach 8-10 płaci się niezależnie od rodzaju biletu 12,50 zł.

Usługi basenowe: codziennie w godzinach 8-22 (cena za godzinę)
Normalny – 17,50 zł, dopłata za każde rozpoczęte 6 minut (1,75 zł)
Ulgowy (dzieci, studenci i młodzież) – 14,50 zł, dopłata za każde rozpoczęte 6 minut (1,45 zł)
Emeryt, rencista, inwalida + opiekun – 12,50 zł, dopłata za każde rozpoczęte 6 minut (1,25 zł)

Grupy zorganizowane: minimum 15 osób w godzinach 7-22
12,50 zł (cena za godzinę), dopłata za każde rozpoczęte 6 minut (1,25 zł)

Warsztaty pływackie: lekcja z grupą powyżej 4 osób
24 zł (cena za jedną lekcję)

Aqua fitness: w poniedziałki i czwartki od 19.45 do 20.30
24 zł (cena za godzinę)

4.9/5 - (9 votes)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz Również Polubić