Power Park Łeba

Power Park Łeba
foto – Pixabay

Power Park w Łebie to wymarzone miejsce dla tych, którzy nad morzem nie spędzają czasu wyłącznie na kąpielach i opalaniu się za parawanem. Jeśli lubisz spędzać czas aktywnie i masz ochotę na silne bodźce, jest to idealny park dla Ciebie, Twojej rodziny i znajomych.

Łeba to od lat jedna z ulubionych nadmorskich miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Jej malownicze położenie na Wybrzeżu Słowińskim, tuż nad rzekami Łebą i Chełstem, gwarantuje odpoczynek w przepięknych okolicznościach przyrody z dostępem do wielu atrakcji dla ludzi głodnych wrażeń. Znajdziemy tu nie tylko zabytki z epoki baroku, ale również Narodowe Muzeum Morskie, a także wydmy ruchome i stare domki rybackie tuż nad kanałem portowym. Jedną z atrakcji w Łebie jest Power Park, który rozciąga się na dwóch hektarach powierzchni. Znajdziemy w nim atrakcje dla całej rodziny.

Znajdują się w nim popularne gokarty i aż trzy tory, po których można jeździć. Jeden z nich ma długość 150 metrów, drugi 400 metrów, a najdłuższy aż 550 metrów. Niespodzianką jest fakt, że gokarty dostosowane są pod względem bezpieczeństwa nawet do najmłodszych uczestników, dlatego mogą z nich korzystać nawet pięcioletnie dzieci. Jest to udogodnienie zupełnie wyjątkowe w przypadku tego typu torów, a dzięki temu żaden z członków rodziny nie będzie musiał rezygnować ze świetnej zabawy.

Kolejną atrakcją kompleksu jest wielki park linowy, w którym znajdziemy aż sześć różnych tras, które różnią się poziomem trudności. Z pewnością znajdziemy tu trasy, które będą odpowiednie dla starszych i dla najmłodszych dzieci. Najłatwiejsze trasy nie wymagają wielkiego wysiłku, ale kilkuletnie dziecko z dumą pokona je pod okiem instruktora. Z kolei te najtrudniejsze trasy wymagają niezłej kondycji i samozaparcia, za to pozwolą się sprawdzić starszym i bardziej ambitnym dzieciom, które z pewnością będą usatysfakcjonowane swoimi osiągnięciami. Właśnie na terenie parku linowego znajduje się ścianka wspinaczkowa, na którą składają się dwie ściany o różnym stopniu trudności, mająca osiem metrów wysokości. Jest również wahadło, które umożliwia skok z czternastu metrów w dół i jest atrakcją dla najodważniejszych gości, szukających naprawdę mocnych wrażeń. Rodzice mogą jednak być spokojny. Park linowy posiada certyfikat bezpieczeństwa, który jest gwarancją tego, że nasze dzieci znajdują się w rękach wykwalifikowanych i odpowiedzialnych instruktorów, dlatego nie grozi im żadne niebezpieczeństwo.

Pełnoletnie młodzież i dorośli, którzy posiadają prawo jazdy, mogą wyszaleć się na którejś z sześciu tras offroadowych, po których poruszamy się quadem, motocyklem lub czterokołowcu buggy. W pobliżu znajduje się tor junior quad, gdzie w podobny sposób mogą spędzić czas najmłodsi uczestnicy zabawy.
Zalesione tereny Power Parku to miejsce idealne do batalii paintballowych. Można tu zorganizować grupy i rozegrać pojedynek na kulki z farbą, a jeśli chcemy spróbować czegoś mocniejszego, w pobliżu znajduje się strzelnica, która ma w swoim asortymencie łuki, repliki ASG oraz wiatrówki. Na strzelnicy, pod okiem instruktora, mogą bawić się również małe dzieci.

Jakby tego wszystkiego było mało, na terenie Power Parku znajduje się bajeczny plac zabaw z tunelem Papy Smerfa, basenem z tysiącami kolorowych piłeczek, zjeżdżalniami, huśtawkami i trampolinami. Po kilku godzinach intensywnej zabawy warto odwiedzić Power Bar&Caffe, żeby posilić się obiadem lub deserem. A potem, oczywiście, wracać do zabawy w parku!

3.6/5 - (51 votes)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz Również Polubić