7 Wyjątkowych Apartamentów w Gdańsku 🗺️

apartamenty gdańsk - wyspa spichrzów

Wybierasz się do Gdańska i szukasz idealnego miejsca na nocleg ? Zastanawiasz się jaki apartament wybrać na dłuższy urlop lub niezapomniany weekend ? Zobacz listę wyjątkowych apartamentów, które warto wziąć pod uwagę planując swój pobyt w stolicy Pomorza.

1. Montownia

MONTOWNIA Lofts & Experience położona jest w centrum Gdańska i oferuje różne opcje zakwaterowania. Goszcząc w inspirowanych stoczniową architekturą loftach MONTOWNI od razu poczujesz „duszę” i wyjątkowy klimat tego historycznego miejsca.

apartamenty gdańsk - montownia

apartamenty gdańsk - montowniaapartamenty gdańsk - montownia

apartamenty gdańsk - montownia

2. Tarasy Bałtyku

Apartament położony jest w dzielnicy Przymorze, w nowo wybudowanym apartamentowcu. Do plaży jest stąd raptem kilka minut. Budynek o dynamicznej bryle to propozycja dla tych, którzy cenią nowoczesną architekturę oraz wysoką jakość życia. Z wnętrz apartamentów oraz okazałych tarasów rozpościera się zachwycający widok na korony drzew największego, nadmorskiego parku w Trójmieście oraz falujące w oddali morze.

apartament gdańsk - tarasy bałtyku

3. Luxury Apartment Bursztynowa

Apartament Luxury Bursztynowa położony jest w urokliwej nadmorskiej dzielnicy Jelitkowo. Blisko stąd do Sopotu czy też Oliwy, a na plaże idzie się raptem 3 minuty.

apartament gdańsk - Luxury Apartment Bursztynowa

apartament gdańsk - Luxury Apartment Bursztynowa

4. The Black Crane Apartmentapartament gdańsk

apartament gdańsk

5. Apartament 117 HVILE

apartament gdańsk - Apartament 117 HVILE

apartament gdańsk - Apartament 117 HVILE

6. Patio Apartments

Wsłuchaj się w szept starych murów, poznaj tajemnice bram, wejdź za kulisy życia mieszkańców Gdańska. Odkryj atrakcje średniowiecznego serca Europy z niezwykłej perspektywy. Wyjątkowe apartamenty, usytuowane w samym centrum Starego Miasta.

apartament gdańsk - patio

apartament gdańsk - patio

7. Browar Hevelius Apartments

Browar Hevelius to historyczny obiekt na mapie Gdańska. Przeobrażony z szacunkiem do tradycji w nowoczesne miejsce otwarte na świat i ludzi. Zainspirowany postacią Jana Heweliusza, który od setek lat, przypomina nam, jak wiele jest do odkrycia.

apartmaent gdańsk - brovar hevelius apartmaent gdańsk - brovar hevelius

5/5 - (2 votes)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz Również Polubić