Najlepsze restauracje w Elblągu

foto – Pixabay

1. Restauracja Studnia Smaków (ul. Studzienna 31A)

W restauracji jest dużo pozycji w ofercie śniadaniowej, pojawia się m. in. jajecznica, owsianka czy naleśniki. Równie obficie prezentuje się także menu z daniami głównymi.

„Bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie, rewelacyjna pomidorowa. Jednym słowem jedzenie warte każdej wydanej złotówki.” – chwali lokal recenzentka Tripadvisor.

2. Restauracja Metamorfoza (Stary Rynek 53)

Ciekawie urządzona restauracja serwująca różnorodne potrawy.

„Jadłam obiad, kelnerki i właściciele bardzo mili. Menu różnorodne, można wybierać spośród pysznych dań. Są również dania wegetariańskie.” – zaznacza klientka.

3. Restauracja Młyn (ul. Kościuszki 132)

Jest częścią hotelu. Sala jest przestronna i jasna. Lokal dysponuje też chatą grillową, gdzie można posiedzieć na świeżym powietrzu.

„Jak na hotelową restaurację bardzo dobre jedzenie, świeże gorące i podane profesjonalnie.” – zachwala recenzent.

4. Restauracja Zmysły (ul. Rybacka 46-47)

Nowoczesna restauracja, która serwuje potrawy w nowatorski sposób. Do tego posiada szeroką ofertę alkoholi.

„Smacznie, ładnie podane i ślicznie ozdobione, miła obsługa. Dla każdego znajdzie się coś do zjedzenia, zarówno dania mięsne jak i wegańskie.” – informuje jedna z wielu opinii.

5. Restauracja Przy Bramie (ul. Garbary 24/25)

Lokal profesjonalnie przygotowuje dania kuchni polskiej oraz innych krajów Europy.

„Polecam smacznie przyrządzone owoce morza. Klimatyczny lokal. Było miło i przyjemnie. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę.” – głosi jeden z recenzentów.

6. Restauracja Duchówka (ul. 3 Maja 13)

Lokal znajduje się w budynku pochodzącym z XIX wieku, swoim wystrojem nawiązuje do przeszłości, jednak zachowując obecne standardy. Menu jest małe i zawiera przystawki, obiady i desery.

„Dania pyszne świeżo zrobione, dania z grilla i dania dla dzieci obfite i ładnie podane, miła atmosfera i czysto.” – stwierdza klienta na Tripadvisor.

7. Pizzeria/restauracja Strzecha (ul. Studzienna 4-5)

Miejsce serwujące dania znane z Włoch. Dostępne są także zestawy śniadaniowe oraz potrawy rybne.

„Bardzo dobry makaron, smaczna zupa, dobra bruschetta, świetna kawa. Tak trzymać. Jak widać, mały Elbląg potrafi dobrze nakarmić.” – można przeczytać na Tripadvisor.

8. Restauracja Dom Królów (Stary Rynek 54-59)

Restauracja znajduje się w hotelu. Nazwa nawiązuje do dawnej tradycji goszczenia monarchy. Menu jest krótkie, zazwyczaj zawiera po 2-3 dania w kategorii.

„Bardzo smaczne jedzenie, pięknie podane. Ciekawe pozycje w menu. Cena adekwatna do jakości. Miła obsługa.” – głosi jedna z pozytywnych recenzji.

9. Pizzeria & Restauracja Oliwka (ul. Wigilijna 6/7)

Lokal przystosowany dla dzieci. Znajdzie się tu dania rybne, mięsne, wegańskie czy duży wybór pizzy.

„Pyszna pizza. Niezły tatar. Miejsce dobre dla dzieci młodszych- choć cicho nie jest. Warto wpaść na szybki obiad czy kolację.” – stwierdza recenzent.

10. Restauracja Amore Mio (Stary Rynek 67-68)

W tym miejscu serwowane są wyłącznie potrawy kuchni włoskiej, nie tylko pizza i makarony, ale również desery i inne dania.

„Kuchnia włoska w bardzo smacznej odsłonie! Włoski gospodarz wita przy wejściu! To miłe wspomnienie włoskich podróży!” – chwali jedna z klientek.

4.3/5 - (27 votes)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz Również Polubić