Magazyny samoobsługowe w Warszawie

Warszawa to największe miasto w Polsce i piękna stolica naszego kraju, która może poszczycić się nie tylko zachwycającym Pałacem Kultury, Placem Zamkowym czy Łazienkami Królewskimi, ale również 4 oddziałami Less Mess Storage, firmy zajmującej się wynajmem pomieszczeń samoobsługowych. Jeden z obiektów znajduje się w dzielnicy słynącej jako “płuca Warszawy” na Bemowie przy ulicy Batalionów Chłopskich 114 B.

Magazyn do przechowywania rzeczy na warszawskim Bemowie

Oddział na Bemowie w 2019 roku zdobył nagrodę FEDESSA za najlepszy oddział Self Storage w Europie. Less Mess Storage jest pierwszą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, która otrzymała tą nagrodę. Oddział przy ulicy Batalionów Chłopskich 114 B został doceniony za bardzo nowoczesny, innowacyjny design, zieloną technologię, pomoc organizacjom charytatywnym, lokalnej społeczności oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie, dowiedz się więcej na stronie https://www.lessmess.storage/

Jest to jedyny oddział Less Mess w Warszawie z pomieszczeniami typu drive up oraz pierwszy oddział z panelami fotowoltaicznymi.

Oddział na Bemowie znajduje się na ogrodzonym terenie, w prężnie rozwijającej się okolicy, w której powstają nowe inwestycje i osiedla. Świetnie sprawdzi się w roli bezpiecznej komórki lokatorskiej, w której można w optymalnych warunkach przechować rzeczy, na które nie ma miejsca w mieszkaniu. Narty, sanki, kosiarka, rower, parasol czy meble ogrodowe zajmują dużo miejsca, a nie jesteśmy w stanie korzystać z nich przez cały rok. Z tego względu poza sezonem musimy je przechować w bezpiecznym miejscu. Warto w tym celu rozważyć najem magazynu self storage. 

Komórki do wynajęcia w Warszawie – bezpieczeństwo, optymalne warunki i elastyczność umowy

Wynajmując pomieszczenia magazynowe w Less Mess nie musisz obawiać się o swoje rzeczy. Wszystkie oddziały wyposażone są w bardzo nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Całodobowy monitoring, nowoczesny system kontroli dostępu, prywatne pomieszczenia zamykane na własną kłódkę jak i optymalna wilgotność i temperatura panujące na terenie Less Mess sprawiają, że nie musisz martwić się, że przechowywane rzeczy ulegną zniszczeniu przez nadmiar wilgoci. Przeciwnie jest natomiast w tradycyjnej piwnicy czy w komórkach w bloku, w których zwykle panuje chłód i wysoka wilgotność.

Przechowalnia rzeczy przy ulicy Batalionów Chłopskich 114B na Bemowie świetnie sprawdzi się nie tylko w roli komórki lokatorskiej, ale również dla klienta biznesowego. Self Storage stanowi bezpieczną przestrzeń do przechowywania zarówno dokumentów, materiałów reklamowych, jak i towaru. W Less Mess z powodzeniem stworzysz swój własny magazyn biznesowy.

Dodatkową zaletą jest elastyczność umowy – możesz podpisać ją na tydzień, miesiąc lub czas nieokreślony z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Firma Less Mess wystawi Ci również fakturę VAT. Dzięki czemu wynajem magazynu self storage będziesz mógł wliczyć w koszty firmowe. Przestrzeń magazynowa pozostaje do dyspozycji klienta 24 godzinny na dobę, 7 dni w tygodniu i nie stanowi żadnych ograniczeń czasowych, zarówno dla klienta prywatnego jak i biznesowego.

4/5 - (4 votes)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz Również Polubić