Luksusowe wakacje na wyciągnięcie ręki, czyli urlop dla dorosłych

Marzysz o prawdziwym wypoczynku? Drinki na plaży, lampka prosseco przy obiedzie, wieczorem animacje – ale takie dla pełnoletnich… brzmi jak plan? Hotele dla dorosłych to odpowiedź na zapotrzebowanie określonej grupy turystów, którzy chcą spędzić swój urlop z dala od rozkrzyczanych dzieciaków, ich zabawek i przygotowanych dla nich animacji. Sprawdź, gdzie spędzić taki urlop.

Hotele 18+

Wszyscy wiemy, że dzieci są przyszłością świata i niezależnie od tego, jak bardzo je kochamy, to jednak przychodzi taki moment w życiu, kiedy zwyczajnie chcemy spędzić urlop na własnych warunkach, bez ich ciągłego towarzystwa, które rodzicom i osobom postronnym czasami skutecznie uniemożliwia wypoczynek w taki sposób, o jakim marzą. Coraz więcej hoteli na świecie określa się mianem “children free” bądź “18+”. Nie sposób będzie doświadczyć w nich bajkowych animacji, plastycznych czy muzycznych zajęć, słyszalnej zewsząd muzyki z ulubionych kreskówek i dziecięcych filmów. W pokojach nie znajdziesz dostawek, a w hotelowych restauracjach krzesełek do karmienia i dań serwowanych specjalnie z myślą o najmłodszych. Brak dzieci i osób niepełnoletnich w strefach SPA, basenach i saunach też będzie dla wielu osób sygnałem, że mogą czuć się w pełni swobodnie.

Nie tylko dla bezdzietnych

Hotele dla dorosłych to nie tylko doskonała propozycja dla osób bezdzietnych, ale także dla rodziców, którzy pragną odrobiny wolności i czasu dla siebie nawzajem. Wszak nie jest tajemnicą, że przestrzeni dla siebie potrzebują także rodzice i czasami warto jest wyjechać na urlop bez pociech, by w pełni odpocząć od obowiązków.

Hotele z oznaczeniem “children free” to częstokroć resorty, które taki typ wakacji oferują w konkretnie określonych terminach. Jeszcze inne przyjmują klientów powyżej 16 roku życia, a jeszcze inne powyżej 21. Warto więc zgłębić temat i prześledzić oferty wielu hoteli, by skorzystać z takiej, która będzie odpowiednia dla naszych potrzeb – hotele dla dorosłych dostępne TUTAJ. Wiele hoteli, np. na Dominikanie, wyznacza w swoich resortach część wyłącznie dla dorosłych – w strefie basenowej, restauracyjnej nie uświadczysz tam żadnych dzieci. Do dyspozycji dorosłych będą bary, ogrody, plaża – wszystko, co potrzebne do odprężenia i dobrej zabawy w gronie dorosłych. Kraje, w których popularne są hotele dla dorosłych to Hiszpania wraz z Wyspami Kanaryjskimi, Grecja (wyspy Rodos, Kreta), Cypr i kurorty w Egipcie. Także egzotyczne i dalsze kierunki, jak Dominikana czy Meksyk, oferują takie wakacje.

Jeśli chcesz zaznać odrobiny luksusu podczas swoich wakacji, skorzystaj z oferty ItaKarma – sprawdź. Kluby ItaKarma to wyselekcjonowane, wyjątkowe hotele wyłącznie dla dorosłych. Spędzenie urlopu w hotelu zrzeszonym w ramach ItaKarma to gwarancja luksusu i doskonałej zabawy. Stylowe wnętrza, strefy chilloutu i nielimitowane schłodzone prosseco doskonale urozmaici każdy urlop bez dzieci! Muzyka przy basenie to znak charakterystyczny klubów – DJ stworzy atmosferę zabawy i relaksu. Aktywności przygotowane z myślą o dorosłych pozwolą na odrobinę szaleństwa i oderwania od plażowania bądź pływania! Skorzystanie z ofert hoteli Klubu ItaKarma pozwoli na dodatkowe benefity – fast track na lotniskach i niespodziankę po przylocie do hotelu – będzie na Ciebie czekać w pokoju.

Dla ukojenia…

Hotele 18+ to nie tylko oferta wybornego alkoholu, ekskluzywnych drinków, szalonych imprez po zmroku czy animacji nakierowanych na pełnoletnich uczestników. Hotele bez dzieci to także sposób na to, by móc się wyciszyć, zrelaksować. Strefy chilloutu z pewnością doskonale przysłużą się nadrobieniu zaległości w lekturach, podcastach bądź na spędzeniu urlopu w towarzystwie ulubionych muzycznych albumów słuchanych w słuchawkach. A może zechcesz spędzić wakacje w duchu medytacji i dbaniu o sferę duchową? Luksusowe hotele 18+ w najlepszy sposób zadbają o Twoje potrzeby i zaproponują Ci przestrzeń na prawdziwy odpoczynek, wyciszenie myśli, które podczas intensywnego życia w środku miasta nie mają chwili na uspokojenie.

Chcąc znaleźć odpowiednie miejsce do wypoczynku bez dzieci, skorzystaj z oferty ItaKarma – znajdziesz wyjątkowe hotele w Turcji, na Wyspach Kanaryjskich, w Grecji, Egipcie czy na Majorce.

5/5 - (1 vote)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz Również Polubić