Leonardia Darłowo

Ciufcia czyli jedna z atrakcji / foto – leonardia.p

Słyszałeś o miejscu, które oferuje ponad 100 drewnianych gier logicznych usytuowanych na świeżym powietrzu? Odwiedź park Leonardia w okolicy Darłowa i daj się porwać niesamowitej zabawie. Spędzając wakacje nad morzem zaznacz na mapie turystycznej Krupy i zabierz swoją pociechę na niesamowitą przygodę. Świeże powietrze i mentalny rozwój szkraba to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Któż z nas, nie chciałby zostać drugim Leonardo Da Vinci.

Leonardia Darłowo – dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Parki rozrywki to świetne miejsce dla całej rodziny, między innymi dlatego, że daję kreatywną rozrywkę na świeżym powietrzu. Park Edukacji Leonardia, nazwany został także królestwem gier drewnianych. Stylistyka miejsca przywodzi na myśl wczasy u babci na wsi, przez co w Leonardii każdy czuje się swojsko. Warto dodać, że teren parku w Krupach stanowi rozległy obszar i świetne miejsce do spacerowania. Z uciech wielkiego parku korzystać mogą także starsi, którzy będą kojarzyć większość gier z lat swojego dzieciństwa.

Jak wyglądają gry w parku Leonardia?

Co ciekawa gra w parku została wykonana jako pojedynczy egzemplarz, przez co możemy stwierdzić, że każda z nich należy do oryginalnych i niepowtarzalnych. Najważniejsze, że każda z gier zawiera w sobie element rywalizacji i jest na tyle prosta, że jej zasady mogą pojąć nawet najmłodsi gracze. Park Leonardia to cała masa zabawy w grach dla jednej i dla wielu osób. Stan techniczny zabawek nie pozostawia wątpliwości, że rozrywka będzie bezpieczna. Spróbuj swoich sił w pojedynku we flipery, adwersarz podwójny, rapido oraz ledo poczwórne i wiele innych. Z całą pewnością nazwy brzmią tajemniczo, ale wszystkie maszyny są banalne w obsłudze, a przez to niezwykle grywalne. W pracowni mistrza na bystrzaków czeka rekonstrukcja modeli samego Leonardo Da Vinci.

Dla kogo przeznaczony jest park Leonardia?

Jak wspomnieliśmy, to rozrywka dla całej rodziny, choć najlepiej bawić będą się najmłodsi. Za sprawą gier maluchy mogą nie tylko cieszyć się rozgrywką, ale także rozwijać swoją zręczność , celność i logiczne myślenie. Gry w trybie kooperacji uczą pracować w zespole dla uzyskania wspólnych efektów. Park Leonardia jest miejscem dla śmiałków lubiących wyzwania i ruch na świeżym powietrzu. To miejsce dla wszystkich amatorów współzawodnictwa i rozwiązywania zagadek. Polecamy odwiedzić park gier i zabawy i wpisać go w listę miejsc do zwiedzania podczas pobytu nad morzem. Naprawdę warto!

3.6/5 - (5 votes)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz Również Polubić