Jakie imprezy można zorganizować na promie?

Wycieczki promem to nie tylko sposób na przedostanie się na drugi brzeg morza, lecz także okazja do zorganizowania niezapomnianej atrakcji. Rejs ze Świnoujścia do Ystad trwa ponad 7 godzin – ten czas można wykorzystać w naprawdę pomysłowy sposób. Sprawdź, jakie imprezy możesz zorganizować na pokładzie promu i jak się do tego zabrać.

Rejs panieński lub kawalerski

Wieczór panieński lub kawalerski to wydarzenie, które powinno być niezapomniane. Pomysłów na imprezę jest wiele, a dużą popularnością cieszą się wizyty w klubie czy wynajęcie domku w górach. Do tego dochodzą dodatkowe atrakcje i prezenty, a organizacja wieczoru zajmuje niekiedy wiele tygodni.

Jeśli chcesz sprawić przyjaciółce lub przyjacielowi wyjątkową niespodziankę, zorganizuj wieczór panieński/kawalerski na promie. Na pokładzie znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, łącznie z barem, restauracją i parkietem tanecznym. Przewoźnicy organizujący tego typu rejsy bardzo często oferują też dodatkowe atrakcje, takie jak występy artystyczne czy dyskoteka z DJ-em. Można też zaproponować własne pomysły i wspólnie z organizatorem zaplanować jedyne w swoim rodzaju wydarzenie.

Podczas rejsu panieńskiego lub kawalerskiego można również podziwiać widoki z pokładu otwartego i zrobić niesamowite zdjęcia – w sam raz do publikacji na Instagramie czy stworzenia pamiątkowego albumu z imprezy. Uczestnicy mają też zapewniony nocleg w kabinach, a po dotarciu do portu mogą zwiedzić miasto, co jest dodatkową atrakcją przyjęcia.

Wesele na promie

Szukasz wyjątkowej miejscówki na przyjęcie weselne? Jeśli kochasz podróże, zorganizuj wesele na promie! W końcu nie ma nic bardziej romantycznego niż widok na bezkresne morze i zachód słońca na środku Bałtyku. Jeśli chcesz zaskoczyć gości i zorganizować wesele inne niż wszystkie, przyjęcie weselne na promie to strzał w dziesiątkę.

Takie imprezy najlepiej sprawdzają się w kameralnym gronie, choć to ty decydujesz, ile osób zaprosisz na pokład. Na promie można też wykonać piękną sesję ślubną. Organizatorzy tego typu imprez dają możliwość wyprawienia wesela i poprawin, a przy tym zapewniają obecność kucharzy, barmanów i DJ-a. Na promie nie brakuje bowiem ani baru, ani restauracji, ani parkietu tanecznego. Goście mają również do dyspozycji wygodne kabiny z łazienkami.

Po dotarciu do portu, goście wraz z młodą parą mogą zwiedzić miasto, co jest dodatkową atrakcją rejsu. Wesele na promie może być także ciekawym elementem podróży poślubnej po Skandynawii. Goście mogą pożegnać nowożeńców w porcie i udać się w drogę powrotną do Polski.

Studniówka do pozazdroszczenia

Kto powiedział, że studniówkę trzeba organizować w lokalnej sali? Taką imprezę można bez przeszkód urządzić na promie i połączyć ją z wizytą w Szwecji oraz zwiedzaniem Ystad. Studniówka może równocześnie stać się ostatnim wspólnym wyjazdem, a taka wycieczka powinna być niezapomniana!  Przewoźnicy, którzy oferują możliwość zorganizowania studniówki, zapewniają wszystkie niezbędne atrakcje, łącznie z wyżywieniem, DJ-em i noclegiem.

Niezapomniana impreza urodzinowa

Zastanawiasz się, gdzie zorganizować osiemnastkę lub trzydziestkę? Zaproś gości na imprezę na promie, którą będą wspominać do końca życia! Dobrym pomysłem jest także impreza niespodzianka na promie, która może być prezentem dla solenizanta. Ta opcja z pewnością spodoba się osobom zafascynowanym Skandynawią, które od dawna planują wyjazd do Szwecji. W grupie zawsze raźniej, dlatego urodziny na promie to najlepsza okazja, by spełnić marzenie przyjaciela lub przyjaciółki. Decydując się na ofertę urodzinową, możecie liczyć na dostęp do restauracji i baru, a także możliwość rozkręcenia imprezy na parkiecie z DJ-em!

Szkolenia i imprezy firmowe

Rejsy wycieczkowe jednodniowe lub dwudniowe to świetna okazja, by zorganizować konferencję, szkolenie, spotkanie biznesowe czy imprezę firmową. Udział w takim wydarzeniu jest niezwykle atrakcyjny dla uczestników, a przy tym sprzyja kreatywności i integracji służbowej. Pamiętaj jednak, by skorzystać z oferty takiego przewoźnika, który organizuje rejsy biznesowe i dysponuje salami konferencyjnymi. Aby jeszcze lepiej zintegrować pracowników, możesz połączyć wydarzenie na promie ze zwiedzaniem Szwecji lub Danii. Twoi pracownicy z pewnością nie zapomną tego wydarzenia i wielokrotnie będą je wspominać, a ty, jako pracodawca, zyskasz w oczach swoich podwładnych.

Jak zorganizować wydarzenie na promie?

Jeśli chcesz zorganizować wesele lub imprezę firmową podczas wycieczki ze Świnoujścia do Ystad, w pierwszej kolejności sprawdź oferty poszczególnych przewoźników. Taką możliwość daje Unity Line, który na pokładzie promu umożliwia organizację spotkań firmowych, konferencji, wesela, studniówki, wieczoru panieńskiego/kawalerskiego i wielu innych imprez. Aby ustalić termin, koszt i szczegóły, należy skontaktować się z przewoźnikiem. Zwróć szczególną uwagę na liczbę uczestników, np. wesele na promie można zorganizować od 10 osób, a liczba uczestników rejsu panieńskiego/kawalerskiego powinna wynosić 6-20 osób.

5/5 - (1 vote)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz Również Polubić