Interkomy motocyklowe Cardo

Firma Cardo specjalizuje się w produkcji najbardziej zaawansowanych technologicznie interkomów motocyklowych. To niezbędne akcesorium w podróży – pozwala motocykliście być w stałym kontakcie z innymi kierowcami, cieszyć się ulubioną muzyką, słuchać radia czy odbierać połączenia telefoniczne. Porządny interkom przyda się zwłaszcza tym riderom, którzy spędzają w siodle każdą wolną chwilę, uwielbiają przejażdżki po okolicy lub dalsze wyprawy o charakterze turystycznym. Bez względu na to, czy podróżujesz sam, w małej czy też dużej grupie, funkcjonalny interkom poprawi komfort i bezpieczeństwo jazdy w zróżnicowanych warunkach pogodowych oraz terenowych.

Marka Cardo oferuje:

  •  interkomy w szerokim zakresie cenowym – od wysokiej jakości modeli podstawowych po zaawansowane modele dla najbardziej wymagających
  • najwyższą jakość wykonania i dbałość o najmniejszy detal
  • innowacyjność, która idzie w parze z funkcjonalnością
  • wieloletnie doświadczenie w branży
  • uniwersalne rozwiązania – interkomy sygnowane logo firmy Cardo są kompatybilne z większością kasków na rynku.

Interkom Cardo Spirit HD Duo

Ten innowacyjny interkom uprzyjemni podróż w pojedynkę, a także umożliwi rozmowę na przykład z pasażerem. Zapewni zasięg do 600 m. Sprawnie łączy się z urządzeniem Bluetooth i automatycznie dostosowuje głośność do aktualnego poziomu hałasu w otoczeniu. Posiada wbudowane radio FM, głośniki HD o średnicy 40 mm z zaawansowanym procesorem dźwiękowym oraz 3 profilami dźwięku. Jest wodoodporny, dlatego nie musisz martwić się zalaniem urządzenia lub jego zanieczyszczeniem. Dzięki aplikacji Cardo Connect możesz obsługiwać interkom z poziomu ekranu smartfona.

Interkom Cardo Freecom 4x Duo

Ten model interkomu umożliwia rozmowy jednocześnie 4 osób. Gwarantuje doskonałą jakość dźwięków i poza wszystkimi zaletami wersji Spirit wyposażono go dodatkowo w funkcję sterowania głosem. Cardo Freecom 4x zapewnia zasięg do 1200 m. Urządzenie możesz ładować podczas jazdy. Jeśli więc szukasz porządnego interkomu w atrakcyjnej cenie, sprawdź ten model.

Interkom motocyklowy Cardo Packtalk

Ten produkt bez wątpienia spełni oczekiwania najbardziej wymagających motocyklistów. Cardo Packtalk Edge to jedno z najlepszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Jakość dźwięku nie ma sobie równych, a dostępne funkcje i udogodnienia podnoszą komfort jazdy w każdych warunkach. Interkom wykorzystuje innowacyjną technologię Dynamic Mesh Communication II generacji. Pozwala łączyć się aż 15 motocyklistom i zapewnia zasięg do 1600 m. Został wyposażony w słuchawki JBL, funkcję Natural Voice Operation® (obsługa urządzenia komendami głosowymi), cyfrowy procesor sygnału, 2 typy mikrofonów (hybrydowy i integralny). Posiada też innowacyjny, magnetyczny system montażu centralki.

Ponadto w ofercie marki Cardo znajdziesz szereg akcesoriów do interkomów motocyklowych, w tym słuchawki JBL, zestawy nagłowne do systemu komunikacji i wiele innych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu 4ride!

5/5 - (1 vote)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz Również Polubić