Grupowe bilety lotnicze- doskonała opcja na podróżowanie

Bilety lotnicze grupowe, zgodnie z nazwą, są przeznaczone dla większych grup osób. Do głównych zalet tego rodzaju rozwiązań należy jednakowa cena dla wszystkich uczestników podróży (normalnie przy zakupie biletów lotniczych, pierwsze kupione bilety byłyby tańsze, a wraz ze zmniejszeniem się liczby dostępnych w samolocie miejsc, każdy kolejny bilet byłby już droższy), bezpłatne zmiany danych pasażerów, niestandardowy bagaż i pomoc 24 godziny na dobę. Z takich biletów lotniczych często korzystają grupy sportowców, artystów, pracownicy podczas wyjazdów integracyjnych, a nawet większe rodziny. Niezależnie od tego, jaka grupa wybiera się w podróż, bilet grupowy lotniczy daje różne udogodnienia.

Dla kogo są grupowe bilety lotnicze?

Bilety lotnicze grupowe, zgodnie z nazwą, są przeznaczone dla większych grup osób. Do głównych zalet tego rodzaju rozwiązań należy jednakowa cena dla wszystkich uczestników podróży (normalnie przy zakupie biletów lotniczych, pierwsze kupione bilety byłyby tańsze, a wraz ze zmniejszeniem się liczby dostępnych w samolocie miejsc, każdy kolejny bilet byłby już droższy), bezpłatne zmiany danych pasażerów, niestandardowy bagaż i pomoc 24 godziny na dobę. Z takich biletów lotniczych często korzystają grupy sportowców, artystów, pracownicy podczas wyjazdów integracyjnych, a nawet większe rodziny. Niezależnie od tego, jaka grupa wybiera się w podróż, bilet grupowy lotniczy daje różne udogodnienia.

Bilety lotnicze grupowe gwarantują, że cała grupa doleci do miejsca przeznaczenia w tym samym momencie. Jest to szczególnie istotne w przypadku koncertów albo wydarzeń kulturalnych. Nie można sobie wtedy pozwolić na spóźnienie któregokolwiek członka zespołu, dlatego skorzystanie z takiej oferty eliminuje ryzyko, iż część zespołu lecąca innym samolotem spóźni się albo w ogóle nie doleci na miejsce występu.

Sportowcy to kolejna grupa, dla której bilety lotnicze grupowe to nieodłączny element podróży. Sportowcy są wyjątkowo narażeni na częste kontuzje, a więc ich trener musi mieć możliwość dokonywania zmian składu podróżnych nawet w ostatniej chwili. Częstym przypadkiem jest też wystąpienie jakiejś choroby albo po prostu nieprzewidzianego wydarzenia. Grupowe bilety lotnicze oferują dowolną zmianę nazwisk pasażerów. Dzięki temu, jeśli zdarzy się jakaś poważna sytuacja i określona osoba nie będzie mogła jechać, jej bilet wykorzysta ktoś inny.

Wygodna usługa dla każdego

Bilety lotnicze grupowe są niezwykle komfortowe. Nasza firma od lat współpracuje z przewoźnikami lotniczymi, dzięki czemu może wynegocjować korzystne warunki takiego biletu. Ważnym aspektem jest także wliczenie już w cenę biletu bagażu głównego oraz podręcznego. Poza samą oszczędnością istotne jest też dostosowanie potrzeb bagażowych przez samolot. Transport cięższych sprzętów muzycznych, zajmujących wiele miejsca stanie się możliwe, dzięki opracowaniu odpowiedniej oferty z przewoźnikiem.

Zasady i najlepsze ceny

Przy płaceniu występują nieco inne metody, niż standardowo. W praktyce za bilety lotnicze grupowe płaci się w kilku transzach, a nie bezpośrednio po rezerwacji. Takie rozłożenie w czasie pozwala na dowolną zmianę danych osobowych osób. Pozwala to także na ewentualne podanie pełnej listy nazwisk w późniejszym terminie. Często aż do otrzymania biletów zmiana listy osób jest bezpłatna. Przy otrzymaniu biletu jeśli wystąpi potrzeba zmiany nazwiska opcja ta jest płatna, ale bilet nie przepadnie. Jest to szczególnie ważne zabezpieczenie w możliwości wystąpienia nieprzewidzianych komplikacji.

Nasze biuro to akredytowany agent IATA. Oznacza to, że sprzedawane bilety są bezpieczne i pochodzą bezpośrednio od przewoźnika. Akredytacja IATA oznacza, że przestrzegamy restrykcyjnych wymagań. Jest to gwarancja rzetelnej usługi dla klientów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Poza korzyściami, które wcześniej zostały wymienione nasze bilety lotnicze grupowe są w najniższych możliwych cenach. Przedstawiamy również różne warianty taryfowe. Jesteśmy wyspecjalizowani w opracowywaniu dogodnej trasy z minimalną ilością przesiadek. Wcześniej wspomniane transze to korzystne rozwiązanie dla każdej grupy. Zmiana danych pasażerów jest bezpłatna. Oferujemy również konsultacje oraz pomoc przez 24 godziny na dobę.

Współpracujemy także z różnymi ośrodkami kultury i sztuki. Z naszych usług często korzystają agencje reklamowe lub eventowe podróżujące często z niestandardowym bagażem. Wszelkie eksponaty, sprzęt lub instrumenty muzyczne wymagające ostrożnego przewozu zostaną przetransportowane w bezpieczny oraz sprawny sposób.

Oceń post
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz Również Polubić