Bezstresowe przeprowadzki w Łodzi? Z Fortis to możliwe!

Właśnie zdałeś maturę i dostałeś się na jedną z uczelni wyższych w Łodzi? A może etap studiów masz już za sobą i przeprowadzasz się w związku z miejscem pracy? Łódź jest czwartym największym miastem w Polsce pod względem powierzchni i trzecim pod względem liczby ludności. Blisko 700 tysięczne miasto stale wita nowych lokatorów i żegna starych.

Migracja ludności jest czymś zupełnie naturalnym. Podążając za potrzebami Klienta firma Fortis oferuje kompleksowe usługi przeprowadzkowe – zarówno do, jak i z Łodzi oraz kilku innych miast w Polsce (aby poznać pełną ofertę firmy zapraszam na stronę internetową Fortis https://fortis-przeprowadzki.pl/). 

Firma transportowa Łódź – usługi przeprowadzkowe w Łodzi i nie tylko

Fortis jest firmą przeprowadzkową, która w pełni profesjonalnie i kompetentnie zajmie się Twoją relokacją, dzięki czemu etap organizacji, logistycznego planowania i załatwiania transportu nie będzie na Twojej głowie! Fachowcy z Fortis przeprowadzili już setki relokacji, dzięki czemu dokładnie wiedzą co zrobić, aby jej przebieg był możliwie szybki i mało uciążliwy dla zleceniodawcy.

Fortis oferuje gwarancję ceny, świetnie wyszkolonych kierowców, którzy znają Łódź jak własną kieszeń i bez problemu trafią w każde jej miejsce. To właśnie w centralnej Polsce znajduje się siedziba firmy – przy ulicy Okopowej 70/106.

Podejmując współpracę z Fortis nie musisz obawiać się również o zniszczenie przewożonych przedmiotów. Porysowanie, obicie mebli, uszkodzenie telewizora, potłuczenie szklanych przedmiotów – specjaliści doskonale wiedzą jak zabezpieczyć każdy przedmiot, przy użyciu najwyższej jakości materiałów zabezpieczających, aby uniknąć takich sytuacji. 

Przeprowadzki Łódź cennik – uzyskaj darmową wycenę Twojej relokacji!

Jeśli planujesz organizację relokacji, rozważasz skorzystanie z usług firmy przeprowadzkowej, ale nie wiesz czy cena takiej usługi mieści się w Twoim budżecie, to skontaktuj się z firmą, opowiedz o szczegółach swojej przeprowadzki i uzyskaj wycenę całkowicie za darmo!

Fortis może poszczycić się zorganizowaniem przeprowadzek w 27 rejonach/osiedlach w Łodzi. Dodatkową usługą, którą oferuje Fortis dla swoich Klientów jest możliwość przechowania mebli czy wszelkich innych przedmiotów przez pewien czas w bezpiecznej przestrzeni magazynowej, w której panują optymalne warunki do przechowywania, dzięki czemu nie musisz obawiać się ich zniszczenia np. poprzez nadmiar wilgoci. Fortis oferuje krótko oraz długoterminowy najem magazynu. Do wyboru są magazyny od 5m2 do 100m2. Pomieszczenia magazynowe wyposażone są w monitoring oraz alarm antywłamaniowy, a za bezpieczeństwo wszystkich rzeczy odpowiada firma ochroniarska. Nie musisz się zatem obawiać wejścia do wynajmowanego przez Ciebie magazynu osób nieupoważnionych. Dodatkowo, zespół Fortis przeprowadza szczegółowy spis wszystkich przechowywanych przedmiotów, aby klienci, którzy zlecają usługę mieli pełną kontrolę nad pozostawionymi rzeczami. 

Oceń post
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz Również Polubić